0.00zł / Zobacz zawartość
Strona glowna Promocje Nowosci O firmie Oferta Porady Kontakt
jestes tutaj  Katalog
ďťż

Wpisz szukany produkt.

E-mail

HasłoNowy klient?
Zapomniałeś hasła?

Flos, MNISZEK korzeń, (Taraxaci radix), 50 g
Kawon, PIOŁUN ziele fix
Hydrominum 30 tabl. Aflofarm
Oblaty Śląskie Tradycyjne light 22 g
Bonimed, Nerwobonisol, krople 40 ml.
Polska Róża, Sok Malina 100% 500 ml.
Mieszanka ziół w/g Oj. Klimuszko - Brak Witamin
Kawon, LEBIODKA ziele, 50 g
Dary Natury, PIEPRZ ZIOŁOWY, 60 g.
Eldex, Nalewka Tajemnica Zdrowego Serca, 200 ml.


Regulamin sklepu

& 1 - Postanowienia ogólne:

Sklep internetowy, działający pod adresem http://www.mmo.pl/, prowadzony

jest przez firmę Sklep Zielarsko-Medyczny „Eko-Styl” Zdrowa Żywność

którego właścicielem jest  Bogusława Bocianowska,

nr NIP: 583-026-73-21,  nr Regon: 190251507


Sklep prowadzi sprzedaż towarów bezpośrednio w sklepie

w Gdańsku przy ul. Wolności 14 a,

godziny otwarcia sklepu:

poniedziałek - piątek od 9 do 17,  sobota od 9 do 14,

oraz za pośrednictwem sieci Internet.

& 2 - Zamówienia i realizacja:

1- Zamówienia są przyjmowane przez stronę: http://www.eko-styl.com//,  pocztą elektroniczną:  sklep@eko-styl.com  lub telefonicznie.

2- Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe podanie danych zamawiającego, zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. błędnie wypełnionych, bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

Złożenie zamówienie równoznaczne jest z:

  • wyrażeniem zgody na zawarcie umowy sprzedaży

  • wyrażeniem zgody na przetważanie swoich danych osobowych dla potrzeb sklepu

  • jeśli wcześniej udzieliłeś nam zgody na przetważanie danych w celach zakupu i marketingowym, informujemy, że w każdym czasie możesz tę zgodę cofnąć. Aby cofnąć ww. zgodę możesz skontaktować się z nami telefonicznie 58 3464661 lub mailowo: sklep@eko-styl.com

  • oświadczeniem o znajomości regulaminu działalności sklepu i jego przestrzeganiu

Minimalna kwota zamówienia to 10 zł brutto, do zamówień poniżej tej kwoty będzie doliczana dodatkowa opłata logistyczna ( opakowania, pakowanie, itp.) w wysokości 6 zł.

3- W przypadku większych zamówień zastrzegamy sobie prawo do realizacji ich w osobnych partiach po uprzednim poinformowaniu Klienta, przy czym opłata za przesyłkę zostanie pobrana tylko raz.

4- W przypadku kiedy klient zamawia towar w ilości większej jak jest w magazynie, a jest informacja o stanie magazynowym, klient może dokonać zakupu w ilości większej z tym, że ma gwarantowaną ilość jaka jest aktualnie na stanie.  Pozostała ilość zamówionego towaru powinna być uzupełniona w magazynie i jeśli to możliwe dostarczona przy realizacji zamówienia. Jednak jeśli towaru nie mamy aktualnie na stanie, a jest taka informacja, zalecamy nie opłacanie zakupu przed uzyskaniem potwierdzenia o terminie uzupełnienia stanów magazynu. Dołożymy wszelkich starań by towar był natychmiast uzupełniony i wysłany w ilości i cenie zgodnej z zamówieniem i ofertą. Jednak, gdyby to było niemożliwe jeśli chodzi o utrzymanie ceny, ilości lub terminu, powiadomimy zawsze klienta telefonicznie lub drogą mejlową. Informacja o stanach magazynowych na stronie sklepu może się  różnić od stanów faktycznych, staramy się na bieżąco aktualizować informacje o stanach magazynowych, jednak może wystąpić błędna informacja, staramy się możliwie szybko aktualizować stany i uzupełniać produkty. Może się zdarzyć sytuacja, że nie będziemy mogli skompletować np. jednego produktu, przydotujemy zamówienie bez tej pozycji i dokonamy zwrotu pieniędzy na brakujący produkt.

5- Produkty na zdjęciach niekiedy mogą różnić się od oferowanych w sprzedaży. Zmiany mogą wynikać np. z wprowadzenia nowych opakowań, zmian ilościowych zawartości opakowań lub braku produktów promocyjnych. Dołożymy wszelkich starań by zdjęcia i opisy oferowanych produktów były zawsze uaktualniane.

6- Telefoniczne potwierdzenie zamówienia oraz sprawdzenie poprawności danych adresowych wykonywane jest przez sklep tylko podczas złożenia przez Klienta pierwszego zamówienia. W ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia nasz pracownik zadzwoni pod podany numer telefonu lub wyśle list mailowy w celu potwierdzenia prawdziwości i poprawności zamówienia. W przypadku kiedy w przeciągu 48 godzin próba potwierdzenia nie powiedzie się, zamówienie zostanie anulowane.

7- Zamawiający zostanie obciążony kosztami zamówienia , kosztami wysyłki oraz kosztami zwrotu przesyłki, jeśli zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane z winy Zamawiającego, w szczególności w przypadku:

-   nieuzasadnionej odmowy odebrania przesyłki,

-   podania nieprawidłowych danych adresowych uniemożliwiających dostarczenie przesyłki,
-   nieobecności Zamawiającego pod wskazanym przez niego w zamówieniu adresem podczas 3 (trzech) prób dostarczenia przesyłki przez przedstawiciela firmy kurierskiej.

&  3 - Tryb i formy dostawy:

1-  Zamówione produkty będą dostarczane do Klienta  za pośrednictwem Poczty Polskiej - Kurier POCZTEX 24 h pod adres podany przez zamawiającego.  Szczegółowy taryfikator kosztów jest w rubryce  "koszty dostawy". Waga paczki maksymalnie do 30 kg.

2- Istnieje możliwość wysyłania przesyłek zagranicznych po uprzednim uzgodnieniu szczegółowych warunków wysyłki. Ceny przesyłek zagranicznych są zgodne  z cennikiem Poczty Polskiej lub kurierskiej Pocztex EMS, a ich forma i koszt podlega indywidualnemu uzgodnieniu. Sposób zamówienia przesyłki zagranicznej: klient zamawia wybrany towar z opcją "odbiór w sklepie", dodaje informacje o sugerowanej formie dostawy i płatności. Pracownik sklepu wyliczy koszty dostawy i odpowie e-mejlem proponowaną formę wysyłki i koszty dostawy. Klient wybiera formę, koszt dostawy i akceptuje e-mejlem lub telefonicznie oraz wpłaca wyliczoną kwotę na konto przelewem lub e-płatnością. Po zaksięgowaniu kwoty na koncie lub otrzymaniu potwierdzenia płatności przesyłka zostaje wysłana.  

3- Terminy spakowania i wysłania paczek:

- Przelew - zamówienie zostanie spakowane i wysyłane będzie w ciągu 1-3 dni roboczych.

-  Odbiór za pobraniem - zamówienie zostanie spakowane i wysyłane będzie w ciągu 1-3 dni roboczych.

4- Terminy dostarczenia paczek:

Przesyłki wysłane są: 

Kurier POCZTEX 24 h  - paczki są pakowane w terminie 1-3 dni roboczych i dostarczone są w terminie  24 godzin od wysłania paczki.

Paczki wysyłane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.

5- Dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej wysłać przesyłkę.  Czasami jednak z powodów losowych, termin dostawy może się wydłużyć. Zostaną wtedy Państwo o tym poinformowani. W razie wątpliwości prosimy zawsze napisać do obsługi sklepu na adres: sklep@eko-styl.com  . Sklep  eko-styl.com  nie odpowiada jednak za nieterminowość firm kurierskich (także Poczty Polskiej). Jeśli czas dostawy wydłużył się z winy firmy kurierskiej prosimy o interwencję bezpośrednio u przedstawicieli firm kurierskich.

6- Przypadki w których zakupione produkty ulegają uszkodzeniu podczas transportu są sporadyczne, jednakże nieprawidłowe postępowanie klienta w każdej tego typu sytuacji pozbawia go możliwości utraty roszczeń wobec firmy kurierskiej. Obowiązkiem klienta odbierającego wysłane przez nas produktu, jest sprawdzić stan przesyłki przy odbiorze w obecności kuriera. Wynika to z art. 545 § 2 Kodeksu cywilnego mającego w pełni zastosowanie do umów zawieranych na odległość z konsumentami: „W razie przesłania rzeczy sprzedanej na miejsce przeznaczenia za pośrednictwem przewoźnika, kupujący obowiązany jest zbadać przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju; jeżeli stwierdził, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie rzeczy, obowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika." Zawsze przed odebraniem paczki klient ma obowiązek w obecności kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić stan towaru. W razie wystąpienia szkody kupujący powinien zażądać od kuriera sporządzenia protokołu szkody z datą odbioru paczki, który jest podstawą odpowiedzialności firmy kurierskiej za zniszczenie towaru. Samo pokwitowanie odbioru przesyłki zamyka drogę postępowania reklamacyjnego przeciwko firmie przewozowej. Postępując w ten sposób klient nieświadomie sami zrzeka się przysługującego mu ustawowego prawa do odstąpienia od umowy. Potwierdzając należyte wykonanie usługi transportu, wiedząc że w rzeczywistości firma przewozowa mogła uszkodzić towar, poświadczają na liście przewozowym nieprawdę i pozwalają zarówno firmie kurierskiej jak i nam, przyjąć, iż przesyłka została dostarczona w stanie nienaruszonym. Klient chcąc skorzystać z prawa zwrotu towaru w ciągu   14 dni obowiązany jest do zwrotu towaru w stanie jakim go otrzymał. Skoro nabywca potwierdził odbiór towaru w dobrym stanie w takim też stanie musi go zwrócić.

 & 4 -    Zamówienia z dostawą do domu:

1. Sklep „Eko-Styl” realizuje dostawę towarów na terenie Gdańska własnym transportem.

2. Zamówienia z dostawą do domu należy składać w opcji "gotówką przy odbiorze  w sklepie" z uwagą o dostawie do domu. Następnie prosimy o telefon pod numer 058 -346 46 61, celem uzgodnienia terminu i godziny dostawy.

3. Jeśli zamówienie złożone będzie w godzinach otwarcia sklepu, pracownik sklepu po zauważeniu zamówienia sam zadzwoni pod wskazany numer telefonu celem ustalenia dostawy do domu.

4. Zamówiony towar dostarczany jest po uprzednim uzgodnieniu terminu w każdy poniedziałek i piątek (poza dniami świątecznymi) w godzinach 17.00- 19.00.

5. Obszar dostaw za pośrednictwem własnego transportu to Gdańsk w obszarze administracyjnej granicy miasta Gdańska , koszt dostawy - 10 zł.   Wszystkie zamówienia złożone na terenie Gdańska na kwotą ponad 300 zł będą dostarczane bezpłatnie. 

&  5 - Ceny:

1- Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Zawsze do przesyłki dołączany jest paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT.

2- Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

&  6 - Formy płatności:

1-  Gotówką przy odbiorze Płatność przy odbiorze przesyłki z poleceniem zapłaty pracownikowi Poczty Polskiej, kurierowi oraz bezpośrednio w sklepie lub płatność pracownikowi przy odbiorze towaru zamówionego z dostawą do domu. Kupujący ma możliwość dokonania zapłaty za zamówiony towar w momencie jego dostarczenia przez pracownika firmy kurierskiej. Pracownik firmy kurierskiej pobiera od Kupującego opłatę równą wartości zakupionego towaru, kosztów transportu i pobrania. Opłaty te doliczane są w momencie składania przez Kupującego zamówienia i wyboru formy płatności (szczegóły w punkcie „ Koszty dostawy”). Zapłata powinna nastąpić w dniu dostawy.

 2- Przelew na konto - Zamówienie zostanie zrealizowane po stwierdzeniu wpłaty na rachunek bankowy w banku:

- mBank   35 1140 2004 0000 3302 7661 1091

& 7  - Karta stałego klienta

1- Warunkiem uzyskania karty stałego klienta jest zakup towaru za kwotę 200 zł jednorazowo lub łącząc kilka rachunków w okresie jednego miesiąca.

2- Rabat dla stałego klienta jest stały i wynosi 5 % na cały asortyment towaru w sklepie.

&  8 - Postanowienie końcowe

  * Informacje wymagane prawem.

Jeżeli prezentowany produkt jest suplementem: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Jeżeli prezentowany produkt jest lekiem: Przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką załączoną do opakowania lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, ponieważ każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy poradą farmaceuty: w godzinach pracy od 9 do 17 pod numerem stacjonarnym 58 346 46 61 oraz lub pod adresem email: sklep@eko-styl.com

We wszystkich przypadkach preparaty i produkty należy stosować z zachowaniem zdrowego rozsądku.

* Informacje zamieszczona na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, nie mogą być zastępstwem profesjonalnego medycznego doradztwa.
Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi.
Przed podjęciem jakiegokolwiek działania związanego z terapią radzimy poinformować swojego lekarza o takim zamiarze.

* Znaki towarowe, loga graficzne, nazwy, opisy i zdjęcia są własnością odpowiednich firm, instytucji i osób prywatnych.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).


Kontynuuj
OLVITA, Olej z Lnianki ( Rydzowy ) 250 ml.
OLVITA, Olej z Lnianki ( Rydzowy ) 250 ml.
cena: 14.95zł z vat
nasza cena:13.16zł z vat

SYLVECO, Vianek, wzmac. krem na noc, 50 ml.
SYLVECO, Vianek, wzmac. krem na noc, 50 ml.
29.90zł z vat

...jest pusty

Mieszanka ziół w/g Oj. Klimuszko - Mięśniaki Maciczne
Zamówiony towar otrzymałam błyskawicznie, bardzo dobrze zabe ..
5 z 5 gwiazdek!

01. Cykoria instant, napój kawowy, 100 g., Coffee Promotion
02. Mieszanka ziół w/g Oj. Klimuszko - Mięśniaki Maciczne
03. Dary Natury, WIDŁAK GOŹDZISTY ziele, 50 g.
04. Dary Natury, OSTROPEST plamisty, mielony 100 g.
05. Mieszanka ziół w/g Oj. Klimuszko - Niepłodność
06. Kawon, SENES liść fix

Jeżeli masz uwagi do sklepu Eko-Styl.com lub masz pomysł na jego usprawnienie, skontaktuj się z nami.
Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserverd. Copyright (c) by Eko-Styl.com | Projekt & Realizacja: 2fresh.pl Sklepy internetowe